woolash reviews
تشک رویا
تشک مهمان
فروش توتون پیپ
خرید پیپ اصل
نمایندگی تفال
خرید اتو بخار تفال
زودپز تفال
خلافي خودرو آنلاين
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :androidmedia
تاريخ: 1397/3/7  ساعت: ۰۷

خلافي خودرو و استعلام خلافي خودرو به دليل گسترش روزافزون تكنولوژي اين روزها كار بسيار آساني است. اما در كمي قديمتر از اين، گرفتن استعلام خلافي خودرو براي رانندگان به خصوص زمان خريد و فروش ماشين، كار بسيار دشواري بود. حال گسترش تكنولوژي در اين حوزه نيز به كمك افراد آمده است.

در گذشته پروسه دريافت برگه خلافي خورو وقت‌گيري بود و فرد بايد به پليس +۱۰ و يا راهنمايي و رانندگي مراجعه مي‌كرد. ولي هم اكنون مي‌توان به راحتي از طريق اينترنت برگه خلافي را دريافت و ميزان جريمه را به صورت آنلاين پرداخت نمود.

براي دريافت برگه خلافي به اين روش بايد به دفاتر پليس +۱۰ مراجعه مينموديد و با پرداخت مبلغ ۳۰ هزار تومان به عنوان تعرفه رسيدگي غير حضوري  اجرائيات، اقدام به استعلام خلافي خودروميكرديد.

اين كار را تنها رانندگاني ميتوانستند از اين روش استفاده نمايند كه مجموع خلافي خودروي آنها كمتر از يك ميليون تومان باشد. و براي رانندگاني كه جرايم رانندگي آنها بيشتر از اين مقدار باشد بايد به مراكز راهنمايي و رانندگي مراجعه مينمودند.

با رفتن در سايت راهور به راحتي ميتوانيد خلافي خودرو خود را استعلام بگيريد. با اس ام اس و تلفن همراه نيز ميتوانيد اين كار را انجام دهيد.

اما بهترين روش و در دسترسترين راه براي گرفتن خلافي خودرو داشتن اپليكيشني براي اين كار است. چرا كه امروزه تقريبا تمام افراد داراي گوشي هاي هوشمند هستند و هميشه و همه جا آن را همراه خود دارند. خوشبختانه براي استعلام خلافي خودرو اپليكيشن خلافي خودرو به نام فرمون طراحي و در دسترس است. با دانلود كردن و استفاده از آن متوجه خواهيد شد كه استعلام گرفتن چقدر با اين برنامه آسان است.

اين برنامه علاوه بر امكان گرفتن خلافي خودرو، داراي امكانات مختلف و سودمند ديگري نيز هست. در اين مقاله به معرفي و بررسي اين امكانات ميپردازيم.

اين  اپليكيشن در تمامي شهر ها و روستاهاي ايران در دسترس و قابل استفاده است. به طوري كه تمام افراد در سراسر كشور ميتوانند از اين برنامه استفاده كنند.

برنامه فرمون با استفاده از GPS سرعت آني اتومبيل را نمايش ميدهد و اگر اتومبيل از سرعت مجاز فراتر رود، به راننده هشدار ميدهد تا از سرعت خود بكاهد. به اين ترتيب از جريمه شدن و خطرهاي احتمالي جلوگيري ميشود.

مرجع اپليكيشن فرمون سايت راهور ميباشد؛ اين برنامه به صورت مستقيم به سايت واهور متصل است؛ پس تمام اطلاعات دريافتي آن معتبر و قابل استناد است.

براي استفاده از اين برنامه نياز به داشتن مدارك و اطلاعات اضافي نيست. علاوه بر آن كار با اپليكيشن فرمون آنقدر آسان است كه هيچ مراحل پيچيده اي براي استفاده از آن وجود ندارد.

برنامه فرمون قابليت آن را دارد كه از نقشه، دوربين هاي زوج و فرد، دوربين هاي كنترل سرعت و دوربين هاي كنترل ترافيك را تشخيص دهد و به راننده هشدار نزديك به آنها را بدهد.

رابط كاربري اين اپليكيشن فوق العاده است و براي طراحي آن از متريال ديزاين استفاده شده است. به اين ترتيب براي استفاده از آن نياز به آموزش نخواهيد داشت. طراحي اين اپليكيشن جذاب و بسيار كاربردي است.

با اين اپليكيشن هر فردي ميتواند خلافي خودرو را دريافت كند. اين برنامه براي خريداران و فروشندگان خودرو نيز بسيار مفيد است. به اين ترتيب كار انها آسان و در كوتاهترين زمان ممكن انجام ميشود.

اين اپليكيشن را ميتوانيد از سايت اندرويد سيتي دانلود كنيد


برچسب‌ها:

نويسنده :androidmedia
تاريخ: 1397/2/25  ساعت: ۰۶

همانطور كه ميدانيد خلافي خودرو و استعلام خلافي خودرو ليستي از مجموعه جرائم رانندگي است. رانندگان بر اساس خلاف هايي كه در امر رانندگي انجام مي دهند توسط پليس توقيف و جريمه مي شوند و اين جريمه ها در پرونده آن خودرو كه راننده با آن مرتكب جرم شده ثبت مي گردد . به اصطلاح به اين ليست پرونده خلافي ماشين مي گويند كه افراد ميتوانند با مراجعه به پليس +10خلافي خودروي خود را استعلام بگيرند. در دفاتر خدمات الكترونيك انتظامي فقط برگه خلافي خودروهايي داده مي شود كه جمع جرايم آنها كمتر از مبلغ ۱۰ ميليون ريال است. براي دريافت برگه تخلفات رانندگي با مبلغ بيش از ۱ ميليون تومان بايد به راهنمايي رانندگي مراجعه شود.

هزينه دريافت اين برگه ۲۷ هزار تومان و همچنين تعرفه رسيدگي غير حضوري اجرائيات (بررسي كسر خلافي) ۲۵ هزار ريال است. بابت هر رديف تخلف قابل اعتراض ۲ هزار ريال دريافت مي شود. در صورتي كه خلافي متقاضي بيشتر از ۳ برگ باشد بايد به ازاء هر صفحه اضافه ۲ هزار ريال (دويست تومان) پرداخت شود.

با وجود پيشرفت تكنولوژي و گوشيهاي هوشمند كه اكثريت داراي آنها هستند، اين كار نيز آسانتر از هميشه شده است. با وجود اپليكيشن خلافي خودرو ديگر نيازي به رفتن به دفاتر پليس+10 نيست. تنها كافي است اپليكيشن خلافي خودرو يا اپليكيشن فرمون را نصب كنيد تا كار شما آسان شود و به راحتترين صورت ممكن خلافي خودروي خود را پرداخت كنيد.

همانطور كه ميدانيد پرداخت نكردن جريمه، مبلغ آن را دو برابر ميكند. مراجعه به پليس + 10 و پرداخت جريمه ممكن است روزها طول بكشد. بهترين راه پرداخت به موقع جرائم يا به صورت آنلاين و سايت است يا اپليكيشن خلافي خودرو يا همان اپليكيشن فرمون است. هم اسان و هم كاربردي است. داشتن اين اپليكيشن بر روي گوشي هوشمند شما كارتان را بسيار راحت ميكند.

براي انجام كارهاي اداري هرچه ميتوانيد به صورت اينترنتي و آنلاين انجام دهيد تا هم خودتان درگير و خسته نشويد هم از حجم ترافيك و آلودگي هوا و ... بكاهيد. با داشتن اين اپليكيشن قطعا كار شما راحتتر خواهد بود. امروزه همه رمز دوم كارت عابر بانك خود را دارند به همبن دليل كار شما راحتتر انجام خواهد شد.

اپليكيشن فرمون به صورت مستقيم به سايت راهور متصل است به همين دليل تمام اطلاعات آن درست و صحيح ميباشد. از سامانه پيامكي هم ميتوانيد در اين خصوص استفاده كنيد اما بارها ديده شده كه اطلاعات سامانه پيامكي كمي با اطلاعات اصلي اختلال دارد. پس براي اطمينان بهتر است كه از اين اپليكيشن يا سايت استفاده كنيد.

اپليكيشن فرمون داراي رابط كاربري مناسب و ساده اي است كه ممار را براي شما راحتتر كرده است. كار با اين اپليكيشن ساده‌تر از سايت است به اين صورت كه تمام دسترسي ها مشخص و نمايان است. از اين اپليكيشن براي اتعلام خلافي خودرو و استعلام خلافي موتور سيكلت و انواع وسيله نقليه ميتوان استفاده كرد.

در اين اپليكيشن با انجام تنظيمات ميتوانيد از تمام موارد جريمه در هنگام رانندگي باخبر شويد.

با انجام تنظيمات اين برنامه نزديك شدن به دوربين‌هاي زوج و فرد، دوربينهاي كنترل سرعت و ... را به شما هشدار ميدهد.

زماني كه به محدوده ترافيك نزديك ميشويد اين برنامه به شما آلارم ميدهد.

با اپليكيشن فرمون امكان پرداخت سريع جرائم رانندگي خود را خواهيد داشت.

در اين اپليكيشن امكان نمايش سرعت مجاز شما وجود دارد.

در استفاده از اپليكيشن فرمون هيچگونه مراحل پيچيده و حساسي وجود ندارد و كار با آن بسيار راحت است به اين دليل كه داراي رابط كاربري ساده و جذابي است.

اين برنامه را به راحتي ميتوانيد از سايت اندرويدسيتي دانلود كنيد.


برچسب‌ها:

نويسنده :androidmedia
تاريخ: 1396/12/12  ساعت: ۰۶

امروزه با گسترش تكنولوژي گرفتن برنامه خلافي خودرو و اپليكيشن خلافي خودرو كار آساني شده است. با اس ام اس ، اينترنت و تلفن امروزه كارها بسيار راحتتر از قبل شده است. با در نظر گرفتن اينكه مردم اين روزها بيشتر وقت خود را صرف استفاده از گوشي هاي تلفن همراه خود ميكنند، داشتن اپليكيشني براي استعلام خودرو بهترين روش است. كافي است اپليكيشن خلافي خودرو"فرمون" را در اينترنت سرچ و آن را از سايت اندرويد سيتي دانلود كنيد. روشي براي استعلام خلافي خودرو از اين راحتتر وجود ندارد.

خلافي خودرو

خلافي خودرو عبارت است از ليستي از تمام جرائمي كه راننده خودرو در طول مالكيت آن مرتكب شده است. در اين ليست جزئيات تمام آن خلافها قرار دارد. مالك خودرو موظف به پرداخت تمام جرائم است.

پليس +10

دغدغه تمام خريداران و فروشندگان خودرو از قديم خلافي خودرو بوده و آنها به دنبال راحي آسان براياستعلام خلافي خودرو بوده‌اند. در قديم با مراجعه به پليس+10 و گذراندن وقت هاي زياد در صف هاي طولاني و خسته كننده ، مجبور به گرفتن خلافي اتوموبيل بودند يكي از مشكلاتي كه گرفتنخلافي خودرو از پليس+10 داشت اين بود كه تنها خلافيهاي كمتر از 1 ميليون تومان را به مالك خودرو ميداد و براي مبالغ بيش از آن فرد بايد به راهنمايي و رانندگي مراجعه ميكرد. امروزه با وجود اپليكيشنهاي بسيار در اين زمينه، كار آنها نيز آسان تر شده است.

استعلام آنلاين خلافي خودرو

يكي از روشهاي پرمخاطب براي گرفتن خلافي خودرو به صورت آنلاين ، مراجعه به سايت راهور و وارد كردن كد 17 رقمي ( كه ابتداي آن I R مي باشد ) درج شده بر روي كارت ماشين  و سپس ديدن خلافي خودرو بود. اين روش هم درد سرهاي خاص خود را داشت. برخي از مخاطبين روش استفاده از سايت را بلد نبوده و گيج مي شدند.

اپليكيشن فرمون

بهترين راه براي استعلام خلافي خودرو ، داشتن اپليكيشني مطمئن براي  اين كار است. اپليكيشن فرمون به شما اين امكان را ميدهد كه در هر استان يا شهري كه هستيد ، بتوانيد از اين اپليكيشن استفاده كنيد.

به دليل نداشتن مراحل پيچيده براي تمام افراد مناسب و كار با آن راحت است.

اين اپليكيشن به سايت راهور متصل بوده و تمام محتواي آن معتبر و قابل استناد است.

در هنگام مشاهده دوربينهاي كنترل سرعت و كنترل ترافيك به شما هشدار ميدهد.

در هنگام نزديك شدن به طرح زوج و فرد نيز به شما هشدار ميدهد.

اين اپليكيشن امكان پرداخت آني جرائم را دارد ، به اين ترتيب نياز به كارهاي وقت گير و ارسال اس ام اس نخواهيد داشت.

در اين اپليكيشن با استفاده از باركدخوان ميتوانيد به راحتي خلافي خودرو خود را دريافت كنيد. (باركدي كه بر روي كارت ماشين است)

اپليكيشن فرمون داراي ويژگيهاي زيادي براي سهولت كار شما ميباشد.

تمام مراحل در اين اپليكيشن رايگان است.

در اين اپليكيشن شما ميتوانيد جزئيات كامل يك خلافي را به وضوح و كامل مشاهده كنيد.

اين اپليكيشن داراي امكان تعيين سرعت دلخواه براي نمايش هشدار سرعت مجاز در اتوبان ها ، بزرگراه ها و آزادراه ها را دارد.

اين اپليكيشن امكان نمايش سرعت آني ماشين در حال حركت با استفاده از GPS و هشدار به كاربر در صورت عبور از سرعت مجاز را نيز دارد.

در طراحي اين اپليكيشن از material design استفاده شده است.

طراحي گرافيكي اين اپليكيشن طوري است كه تعامل آن براي كاربر با اپليكيشن آسان باشد.

به اين ترتيب از اين اپليكيشن استفادههاي زيادي ميتوان كرد. كار با آن آسان است و نيازهاي شما از يك سيستم استعلام خلافي خودرو را برطرف ميكند.

مهمترين نكته اي كه درباره اين اپليكيشن وجود دارد اين است كه اين برنامه رايگان ميباشد و براي تمام افراد قابل استفاده است.

يكي ديگر از مواردي كه اين اپليكيشن را محبوب كرده است، امكان پرداخت آني جرائم است. پس نياز به مراحل پيچيده ارسال اس ام اس و ... نيست و به صورت مستقيم به درگاه بانك وصل ميشود و شما ميتوانيد هزينه هاي جرائم خود را پرداخت كنيد.

اين اپليكيشن طوري طراحي شده است كه (در صورت تمايل) با هشدار دادن از جريمه شدن شما نيز جلوگيري ميكند.

براي استفاده از اين اپليكيشن به سايت اندرويد سيتي به آدرس " " مراجعه فرماييد. اپليكيشن را نصب كنيد و خلافي ماشين خود را كرفته و پرداخت كنيد.

 

 

 


برچسب‌ها:

[ ]